29 czerwca 2016

Maciej Dukata

Trener, przedsiębiorca, projektant, praktyk. Absolwent informatyki na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej, na co dzień założyciel i Prezes Zarządu Biura Podróży SHAKE IT! Travel. Trener Aktywny STER od 2012 roku, a od 2016 roku Członek Zarządu STER ds. Szkoleń.

Wieloletni działacz Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej, w którym przeszedł wszystkie szczeble kariery i koordynował największe projekty. Pełnił m.in. funkcję Przewodniczącego Samorządu Studentów Wydziału Elektrycznego, Przewodniczącego Komisji Informacji i Promocji oraz Senatora Studenckiego Politechniki Warszawskiej. Zawodowo, poza zarażaniem wszystkich wokół pasją do podróży i szkoleniami realizuje się współpracując z licznymi startup’ami, agencjami reklamowymi i software hous’ami, wspierając je jako projektant, grafik, strateg mediowy i architekt informacji.

Lata spędzone na pracy wolontariusza sprawiły, że pomoc innym i przekazywanie wiedzy stały się jego pasją, a rozwój osobisty motorem działania. W swoich szkoleniach stawia na praktyczne rozwiązania bazując na doświadczeniach życia codziennego. Lubi stosować kontrowersyjne metafory i łamać status-quo utartej wiedzy. Jego konikiem są zagadnienia związane z teorią i praktyką negocjacji, motywacją oraz skuteczne przywództwo oparte na wartościach.

Życiowe motto: “Zdolny tworzy, niezdolny poucza”.