29 czerwca 2018

Grzegorz Kolasiński

Seryjny przedsiębiorca i promotor działań przedsiębiorczych z 10 letnim doświadczeniem. Na co dzień #SzyjeInternety i prowadzę agencję Business Tailors Sp. z o.o. jako Digital Business Growth Expert / Co-Founder. Inspiruje innych do działania zaczynając od „DLACZEGO”!

W swojej karierze zawodowej pełniłem funkcję Pełnomocnika Rektora, Rzecznika Prasowego i wykładowcy na Uniwersytecie Rzeszowskim. Budowałem sieć Inkubatorów Przedsiębiorczości w Rzeszowie oraz na Podkarpaciu – pomogłem ponad 200 startupom w rozwoju swojego biznesu.

Jestem cenionym dydaktykiem, szkoleniowcem i trenerem biznesowym z zakresu: personal branding, social media, media relations, planowanie strategii i rozwój marki osobistej.

Przez ostatnie lata stworzyłem zespół profesjonalistów zajmujących się Digital Marketingiem i współpracujących z takimi markami jak:

– Park Rozrywki Energylandia
– Salomon
– Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
– Global Investor Club
– Business Link
– UBS

Doradzam korporacjom oraz małym średnim przedsiębiorstwom w Polsce. Posiadam bogate doświadczenie teoretyczne i praktyczne w zakresie strategii marki i komunikacji w mediach cyfrowych.

Wierzę, że nie ma jednej miary, dla działań SEO, SEM i SOCIAL MARKETING’U. Dlatego dostarczam osobiste, pasjonujące i dostosowane usługi dla każdego Klienta. 
Co najważniejsze za każdym razem pokazuję jak będę pracować, tak aby osiągane wyniki były realne, jasne i rzetelne.