Program

Każdy uczestnik Poligon 2020 przejdzie obowiązkowy blok umiejętności miękkich oraz jedną z wybranych ścieżek szkoleniowych.

Harmonogram

2 sierpnia

11:00 – Wyjazd autokaru do Serocka spod gmachu głównego Politechniki Warszawskiej
12:00 – 14:00 Rejestracja
14:00 – 15:00 Szkolenie wstępne
15:00 – 20:00 Teambuilding
20:00 – 21:00 Kolacja
21:00 – 01:00 Spotkanie integracyjne

3 sierpnia

08:00 – 08:30 FitFUT
08:30 – 10:00 Śniadanie
10:00 – 15:00 Teambuilding
15:00 – 16:00 Obiad
16:00 – 19:15 Panele szkoleniowe
19:30 – 20:00 Podsumowanie
20:00 – 21:00 Kolacja
21:00 – 01:00 Spotkanie integracyjne

4 sierpnia

08:00 – 08:30 FitFUT
08:30 – 10:00 Śniadanie
10:00 – 15:00 Panele szkoleniowe
15:00 – 16:00 Obiad
16:00 – 19:15 Panele szkoleniowe
19:30 – 20:00 Podsumowanie
20:00 – 21:00 Kolacja
21:00 – 01:00 Spotkanie integracyjne

5 sierpnia

08:00 – 08:30 FitFUT
08:30 – 10:00 Śniadanie
10:00 – 15:00 Panele szkoleniowe
15:00 – 16:00 Obiad
16:00 – 19:15 Panele szkoleniowe
19:30 – 20:00 Podsumowanie
20:00 – 21:00 Kolacja
21:00 – 01:00 Spotkanie integracyjne

6 sierpnia

08:00 – 08:30 FitFUT
08:30 – 10:00 Śniadanie
10:00 – 15:00 Panele szkoleniowe
15:00 – 16:00 Obiad
16:00 – 19:15 Panele szkoleniowe
19:30 – 20:00 Podsumowanie
20:00 – 21:00 Kolacja
21:00 – 01:00 Spotkanie integracyjne

7 sierpnia

08:00 – 10:00 Śniadanie
10:00 – 11:00 Wykwaterowanie
13:00 – Wyjazd autokaru do Serocka spod gmachu głównego Politechniki Warszawskiej
14:00 – 16:00 Rejestracja
16:00 – 17:00 Szkolenie wstępne
17:00 – 20:00 Teambuilding
20:00 – 21:00 Kolacja
21:00 – 01:00 Spotkanie integracyjne

8 sierpnia

08:00 – 08:30 FitFUT
08:30 – 10:00 Śniadanie
10:00 – 15:00 Teambuilding
15:00 – 16:00 Obiad
16:00 – 19:15 Panele szkoleniowe
19:30 – 20:00 Podsumowanie
20:00 – 21:00 Kolacja
21:00 – 01:00 Spotkanie integracyjne

9 sierpnia

08:00 – 08:30 FitFUT
08:30 – 10:00 Śniadanie
10:00 – 15:00 Panele szkoleniowe
15:00 – 16:00 Obiad
16:00 – 19:15 Panele szkoleniowe
19:30 – 20:00 Podsumowanie
20:00 – 21:00 Kolacja
21:00 – 01:00 Spotkanie integracyjne

10 sierpnia

08:00 – 08:30 FitFUT
08:30 – 10:00 Śniadanie
10:00 – 15:00 Panele szkoleniowe
15:00 – 16:00 Obiad
16:00 – 19:15 Panele szkoleniowe
19:30 – 20:00 Podsumowanie
20:00 – 21:00 Kolacja
21:00 – 01:00 Spotkanie integracyjne

11 sierpnia

08:00 – 08:30 FitFUT
08:30 – 10:00 Śniadanie
10:00 – 15:00 Panele szkoleniowe
15:00 – 16:00 Obiad
16:00 – 19:15 Panele szkoleniowe
19:30 – 20:00 Podsumowanie
20:00 – 21:00 Kolacja
21:00 – 01:00 Spotkanie integracyjne

12 sierpnia

08:00 – 10:00 Śniadanie
10:00 – 11:00 Wykwaterowanie

Poligon 2019

Poligon 2018

DSC_0112 IMG_0742 DSC_0041 DSC_0015 DSC_0014 DSC_0005 DSC_0001 DSC_0364 DSC_0322

Poligon 2017

20233031_1816386431711986_246428122101430751_o 20232306_1816386361711993_2252292684776119115_o 20231999_1817638421586787_7379272923538821891_o 20229771_1816386421711987_3388488984540411181_o 20229744_1816386355045327_4907798872133477447_o 20229596_1816386435045319_8822603306954689794_o 20157643_1816386521711977_5674370973590824093_o 20157612_1811592562191373_4099735369304173720_o 19787244_1816386518378644_7954378779241235492_o

Poligon 2016

10 18 29 3 33 40 62 69 71

Poligon 2015

imagee001 imagee011 imagee014 imagee026 imagee028 imagee038 imagee048 imagee053 imagee056

Poligon 2014

Zakwaterowanie, dojazd

Prestiżowy ośrodek konferencyjny. Dogodna lokalizacja.

Green Park Conference Centre w Serocku

Zobacz mapę dojazdu



Prestiżowy ośrodek konferencyjny, który działa z wieloma sukcesami prawie dwadzieścia lat. Jest to zarówno idealne miejsce na szkolenia, jak i na wypoczynek, ponieważ znajduje się w spokojnej okolicy nad Zalewem Zegrzyńskim - 40 km od Warszawy. Ogromny potencjał tego miejsca potwierdzają nowoczesne i w pełni wyposażone sale szkoleniowe, których jest aż 10.

Uczestnicy obozu będą mieć do dyspozycji pokoje jedno- i dwuosobowe z dostępem do internetu oraz telewizją, restaurację, parking oraz strefę chilloutu.

Strefa chillout'u: Bilard, Planszówki, Ping Pong Poker.

 

DSC07352_edited DSC07472_edited DSC07356_edited DSC07427_edited imagee012 imagee011 imagee007 imagee003 imagee002

Prelegenci

Najlepsi z najlepszych - nasi mentorzy

Iwona Gadomska

Łukasz Gala

Grzegorz Kolasiński

Michał Krzyżowski

Paula Leśniewska

Dominik Leżański

Krzysztof Pszczółka

Julia Sobolewska

Tomasz Waleczko

Kolejnych szkoleniowców ujawnimy wkrótce

PARTNERZY

Opłaty

Masz pytania?